tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Trabzon Hurdacı Hakkımızda
Ciray Hurdacılık

Tecrübeli, Hızlı ve Genç Kadrosuyla Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektörünün en önemli alanlarındaki tüm gelişmeleri takip ederek kendimizi geliştirmeyi amaçladık. Amacımız, çevrenizde kullanmadığınız bütün hurdaları satın alarak yaşam alanlarınızın daha sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktır.

Trabzon’un 18 ilçesinde ve Komşu illerde en özel seçeneklerle sizlere hurdacılık hizmeti verirken size özel çözümleri ortaya çıkarmayı da ihmal etmiyoruz. Bu kapsamda sizlerden gelen taleplere en doğru seçeneklerle kapı aralıyoruz. Trabzon hurda alım ve satım işlemlerinde sizlerden gelen talepleri kısa sürede karşılamayı arzu ediyoruz. Bunun yanı sıra taleplerinizi başarılı bir şekilde karşılarken ödemelerinizi de anında gerçekleştirerek kafanızdaki soru işaretlerini gideriyoruz. Tüm bu süreçlerden maksimum verimlilikle ayrılmak adına bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Kalite ve yüksek performans ile size özel seçenekler sunmayı arzu ediyor ve kaliteden vazgeçmiyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?
CİRAY HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM Hurda bakır, hurda kurşun, hurda demir, hurda kablo, hurda sarı, hurda bronz, hurda alüminyum çeşitleri, hurda paslanmaz çeşitleri, hurda akü, hurda çinko alım satım şirketidir.

Hurdacı Numarası

0 530 900 31 40

Whatsapp
İbrahim Ciray
İbrahim Ciray
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?