tr

Vakfıkebir Hurdacı

Anasayfa » Vakfıkebir Hurdacı
Vakfıkebir Hurdacı

Vakfıkebir Hurdacı

Vakfıkebir Hurdacı, Vakfıkebir’de işinde profesyonel ve genç kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hurdacılık hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak satın alıyoruz.

Ciray Hurdacılığın en önemli ana prensibi müşteri memnuniyetidir. Hurdacılık ve Hurda alımı sonrası 7/24 hizmet prensibiyle müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Satın aldığımız hurdalarda en yüksek hurda fiyatlarını siz değerli Vakfıkebirli hemşerilerimize sunuyoruz.

Trabzon’un 18 ilçesinde en özel seçeneklerle sizlere hizmet verirken size özel çözümleri ortaya çıkarmayı da ihmal etmiyoruz. En önemlisi sizlerden gelen taleplere en doğru seçeneklerle kapı aralıyoruz. Bunun dışında 18 ilçenin her birinde kalite ve sürdürülebilirliği ön planda tutan hizmetler vaat ediyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek hangi ilçede olduğunuzu belirtiyorsunuz. Dolayısıyla taleplerinizi başarılı bir şekilde karşılarken ödemelerinizi de anında gerçekleştirerek kafanızdaki soru işaretlerini gideriyoruz.

Whatsapp
İbrahim Ciray
İbrahim Ciray
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?