tr

Trabzon Hurda Bakır

Anasayfa » Trabzon Hurda Bakır
Trabzon Hurda Bakır Alımı Yapan Firma

Trabzon Hurda Bakır Alımı

Trabzon Hurdacı Firması olarak Trabzon ve Trabzon’a komşu olan tüm illerimizde Trabzon bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır Hurdanızı yüksek fiyatlardan alacak hurdacı mı arıyorsunuz? Hurda bakır alan firmalar arasında daha uygun fiyat teklifleri sunabiliyoruz. Satmak istediğiniz tüm bakır hurdalarınız için bize ulaşarak hurdanızı satabilirsiniz. Hurda bakır alımı ve satımı en çok yapılan en değerli metallerden biridir. Bu özelliklerinden dolayı hurda bakır fiyatları diğer hurda metallere oranla daha yüksektir. Bakır, aşağıda bahsettiğimiz özellikleri sebebiyle birçok sektörde geniş kullanım alanına sahiptir.

Ciray Hurdacılık olarak alımını yaptığımız hurda bakır çeşitleri şunlardır; Soyma Bakır, Lama Bakır, Antigron Kırma Bakır, Ttr Kırma Bakır, Kırkambar Karışık Kırma Bakır, Külçe Bakır, Kırkambar Bakır, Bronz, Sarı Çubuk Parça, Sarı Çubuk Talaş, Sarı Kırkambar, Bakır Talaşı.

Bakır Hurda

Bakır Hurda, metal malzeme gerektiren hemen hemen her endüstride kullanılmaktadır. Bina yapımında, elektrik şebekelerinde, elektronik ürünlerde, ulaşım ekipmanlarında ve ev aletlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Isıyı ve yüksek elektriği en iyi şekilde ileten paslanmaz bir elementtir. Dünyada en çok kullanılan metallerin başında gelmektedir. Rengi kırmızı ve kahverengidir. Döküm ve kaynak özelliği düşüktür. Geri dönüştürülmüş bakır, yeni cevher değerinin %90’ına sahiptir. Geri dönüştürülmüş bakır hurda, bakır arzına önemli ölçüde katkıda bulunur ve bakır piyasasını dengelemede perde arkasında rol oynar. Bakır için o kadar yüksek bir talep var ki, hurda firmaları için her zaman değerli bir metaldir. Bakırın TL başına fiyatı, birçok özelliğe bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bir hurdacıya bakır hurdası sattığınızda bakırın kalitesi, sınıfı ve türü fiyatı etkileyecektir. Ciray Hurdacılık’ da her seferinde en iyi hurda bakır fiyatları almayı bekleyebilirsiniz.

Trabzon Hurda Bakır Fiyatları?

Trabzon hurda bakır fiyatları zorluk ve baş ağrısı olmadan istediğinizde, Ciray Hurdacılık size tüm bakırınızı geri dönüştürmek ve mükemmel fiyatlar elde etmek için kolay bir yol sunar. İhtiyacınız olmayan şeylerden kurtularak biraz para kazanabilirsiniz.

Hurda Bakır Çeşitleri Nelerdir?
  • Soyma Bakır, Lama Bakır İmalat Artığı, Antigron Kırma Bakır, Ttr Kırma Bakır
  • Kırkambar Karışık Kırma Bakır, Külçe Bakır, Kırkambar Bakır, Bronz, Bronz Talaşı
  • Araiş Ms70, Sarı Çubuk Parça, Sarı Çubuk Talaş
  • Sarı Kırkambar, Sarı Talaşı, Alaşımlı Sarı Talaşı
Bakır Hurdası
Sorunuz mu Var?
Trabzon Bakır Hurda Alımı
0 530 900 31 40

Whatsapp
İbrahim Ciray
İbrahim Ciray
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?