tr

Trabzon Hurda Demir

Anasayfa » Trabzon Hurda Demir
Trabzon Hurda Demir Alımı

Trabzon Hurda Demir Alımı

Trabzon Hurda Demir Alımı firmamızın sunduğu en önemli hurdacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. Arka bahçenizde bir miktar demir hurda veya metal atığınız varsa ihtiyacınız olmayan demir hurdalardan kurtularak biraz para kazanabilirsiniz. Trabzon Hurda Demir Alımı, hurdacılık sektöründe önemli bir ekonomik getiriye sahiptir. Trabzon Hurda Demir Alımı malzemenin cinsine ve ağırlığına göre belirlenmektedir. Hurda demir, Dünya genelinde inşaat sektörünün artmasıyla beraber çok fazla çıkmaktadır. Ülkemizde kentsel dönüşümün ve yapılaşmanın artmasıyla, eski binaların yıkımından elde edilen Hurda demirler Firmamız aracılığıyla geri dönüşüm sektörüne kazandırılmaktadır. Demir hurda, dünyada en çok geri dönüştürülen malzemedir. Ciray Hurdacılık her türlü demir hurda için size ödeme yapar. Hurda metalinizi hızlı ve verimli bir şekilde geri dönüştürmek söz konusu olduğunda uzmanız.

Trabzon Hurda Demir Fiyatları

Sunduğumuz Trabzon Hurda Demir Fiyatları, Hurdanın kalitesine göre ve mevcut piyasa değişikliklerinde farklılık gösterebilir. Zorluk ve baş ağrısı olmadan istediğinizde Ciray Hurdacılık size tüm hurda demirinizi geri dönüştürmek ve mükemmel fiyatlar elde etmek için kolay bir yol sunar.

Hurda Demir

Hurda Demir, dünya üzerinde en yaygın olan dördüncü Mineraldir. Yer kürede en çok bulunan metaldir. Atom numarası 26 olan elementtir. Simgesi Fe’dir. Çelik yapımını da kullanılmaktadır. Demir birçok sektörde ana hammadde olarak kullanılır. Bunlar; Demir-çelik sektörünün ana hammaddesi olarak, İnşaat sektöründe ana malzeme, Otomotiv sektörü, Günlük hayatta kullandığımız pek çok eşyada.

Demirli metaller çoğunlukla demirden oluşur ve manyetik özelliklere sahiptir. Karbon içeren bir demir alaşımı olan çelik, dünyadaki en çok geri dönüştürülen malzemedir. 2020‘deki toplam ham çelik üretimi 1,8 milyar tona ulaştı ve küresel çelik üretiminin % 81’i için doğrulanmış veriler, 470 milyon tonun biraz altında Demir hurda kullanımına işaret ediyor. Her yıl dünyanın demir ve çelik dökümhaneleri tarafından 70 milyon ton demir hurda daha tüketilmektedir. İstatistiklere göre, AB-28’in ticareti dahil küresel dış çelik ve demir hurda ticareti, 2020’ye göre % 2,6 artışla 105,4 milyon ton olarak gerçekleşti. En yaygın olarak geri dönüştürülen öğeler, endüstriyel işlemlerden elde edilen hurdalar ve ayrıca konteynerler, araçlar, cihazlar, endüstriyel makineler ve inşaat malzemeleri gibi kullanım ömrü dolmuş ürünlerdir.

En Çok Hurda Demir Kullanan Ülkeler

  • TÜRKİYE %80.7
  • ABD %69.4
  • AB-28 %55.9
  • RUSYA %42.5
  • KORE %41
  • JAPONYA %35
  • ÇİN %20.2
Hurda Demir Çeşitleri Nelerdir?
  • Dkp Hurda, İmalat Artığı ( Lazer & Sac),
  • Extra Hurda, Karışık ve Toplama Hurda,
  • Demir Talaşı.
Demir Hurdası
Sorunuz mu Var?
Trabzon Hurda Demir Alımı
0530 900 31 40

Whatsapp
İbrahim Ciray
İbrahim Ciray
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?